اصلى تبریز بازیکن قرارداد گل محمدی بازیکنان

اصلى: تبریز بازیکن قرارداد گل محمدی بازیکنان هواداران هواداران تراکتورسازی قرارداد بازیکنان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تقابل جادوگر محبوب با سرخپوشان, پرسپولیس جمعه قهرمان می‌شود؟ ، بلاتکلیف‌ترین سوپرجام تاریخ!

سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران روز جمعه با هزار ولی و اگر در ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار می‌شود، که علی کریمی در قامت سرمربی نفت رودرروی پرسپولیس قرار می‌

تقابل جادوگر محبوب با سرخپوشان, پرسپولیس جمعه قهرمان می‌شود؟ ، بلاتکلیف‌ترین سوپرجام تاریخ!

بلاتکلیف ترین سوپرجام تاریخ!؛ تقابل جادوگر محبوب با سرخپوشان/ پرسپولیس جمعه قهرمان می شود؟

عبارات مهم : ایران

سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران روز جمعه با هزار ولی و اگر در ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار می شود، که علی کریمی در قامت سرمربی نفت رودرروی پرسپولیس قرار می گیرد.

به گزارش فارس، سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران در فصل 96-97 قرار است جمعه 30 تیرماه ساعت 21 در ورزشگاه آزادی برگزار شود. این مسابقه بلاتکلیف ترین سوپرجام تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران است که تا لحظه نگارش این متن هم برگزاری این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار داشت! سوپرجام روز جمعه به شرطی برگزار می شود که دیدار دوستانه دو تیم پرسپولیس و استقلال در آلمان لغو شود و دو تیم ( پنجشنبه) راهی آلمان نشوند!

تقابل جادوگر محبوب با سرخپوشان, پرسپولیس جمعه قهرمان می‌شود؟ ، بلاتکلیف‌ترین سوپرجام تاریخ!

اگرچه برانکو سرمربی پرسپولیس صبح روز گذشته اعلام کرد که دربی آلمان قطعا برگزار نمی شود ولی علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم عصر دیروز از احتمال برگزاری این بازی سخن گفت!

دیدار پرسپولیس و نفت زیر سایه این کشمکش رسانه ا ی دربی آلمان قرار گرفته هست. از نظر فنی، مسابقه دو تیم قهرمان فصل گذشته می تواند جالب و دیدنی باشد. پرسپولیس قهرمان لیگ برتر با حفظ اسکلت مهم تیم و کادرفنی، خودش را جهت کسب نخستین جام قهرمانی در روز جمعه آماده کرده ولی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هیچ نشانی از قهرمان جام حذفی فصل قبل ندارد. علی دایی سرمربی تیم فصل گذشته جای خود را به علی کریمی داده و بعضی از بازیکنان مهم تیم نفت هم از این تیم جدا شده است اند.

سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران روز جمعه با هزار ولی و اگر در ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار می‌شود، که علی کریمی در قامت سرمربی نفت رودرروی پرسپولیس قرار می‌

تیم نفت هم در نوعی بلاتکلیفی به سرمی برد. علی کریمی هنوز قرارداد رسمی با کلوب نفت به عنوان سرمربی امضا نکرده و خودش هم مدام از احتمال کناره گیری اش سخن می گوید! با این حال برانکو می گوید «این تیم نفت حریف خطرناکی است و حریفان پرسپولیس برابر سرخپوشان پایتخت با سرعت 200 کیلومتر در زمین می دوند!»

برانکو روز جمعه باید برابر یکی دیگر از شاگردان سابقش یعنی علی کریمی قرار بگیرد. جمعه جهت علی کریمی جادوگر فوتبال کشور عزیزمان ایران و آسیا هم می تواند روزی خاطره انگیز باشد روزی که او مجبور است به حکم فوتبال حرفه ای برابر هواداران و تیمی که دوستش دارد بایستد و جهت باختنش تلاش کند. کریمی یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس بوده و روز جمعه جهت هواداران سخت است که او را روی نیمکت حریف ببینند. با این حال هواداران این مرتبه دوست دارند باختن علی کریمی را ببیند و جام قهرمانی را روی دستان شاگردان برانکو تماشا کنند.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | سرمربی | فوتبال | قهرمان | برگزاری | علی کریمی | پرسپولیس | سرمربی تیم | سرمربی استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs