اصلى تبریز بازیکن قرارداد گل محمدی بازیکنان

اصلى: تبریز بازیکن قرارداد گل محمدی بازیکنان هواداران هواداران تراکتورسازی قرارداد بازیکنان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال هیچ طرح و تاکتیکی برابر حریفش نداشت/ بازیکنان کار خودشان را انجام می‌دهند ، طباطبایی

دروازه‌بان پیشین استقلال اعتقاد است این تیم در برابر استقلال خوزستان فقط پاس‌های بی‌ارزش ارسال کرده و نتوانسته بر اساس تاکتیک‌هایش اقدام به گلزنی کند. 

استقلال هیچ طرح و تاکتیکی برابر حریفش نداشت/ بازیکنان کار خودشان را انجام می‌دهند ، طباطبایی

طباطبایی: استقلال هیچ طرح و تاکتیکی برابر حریفش نداشت/ بازیکنان کار خودشان را انجام می دهند

عبارات مهم : ارسال

دروازه بان پیشین استقلال اعتقاد است این تیم در برابر استقلال خوزستان فقط پاس های بی ارزش ارسال کرده و نتوانسته بر اساس تاکتیک هایش اقدام به گلزنی کند.

هادی طباطبایی در گفت وگو با ایسنا راجع به دیدار استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال خوزستان از هفته دوم لیگ برتر که منجر به تساوی بدون گل شد اظهار کرد: استقلال تیم پرمهره ای است که به رقبایش فشار وارد می کند که دیروز هم استقلال خوزستان تحت فشار بود ولی با بستن لایه های دفاعی مانع از گلزنی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران شدند. من هیچ کار خاصی از استقلال ندیدم و بازیکنان بی برنامه و سردرگم بودند. حریف بهتر از استقلال توانست لایه های دفاعی را ببندد. روز گذشته فقط شاهد ارسال پاس های بی هدفی بودیم که در میانه زمین جابه جا می شد که در ادامه بازیکنان استقلال رو به ارسال های بلند آوردند که کولیبالی همه آن ها را دور کرد.

استقلال هیچ طرح و تاکتیکی برابر حریفش نداشت/ بازیکنان کار خودشان را انجام می‌دهند ، طباطبایی

او با بیان این که به موفقیت این تیم امیدوار است افزود: اعتقاد دارم استقلال می تواند نتیجه بگیرد ولی بازی چشم نوازی نداشته باشد. کارهای دیروز استقلال روی خلاقیت های فردی بازیکنان بود و فقط پاس های بی ارزش را ارسال می کردند. این عنوان به بحث های تاکتیکی برمی گردد و استقلال برنامه تاکتیکی نداشت. بازیکنان همان طور که دوست دارند بازی می کنند و هر کسی سبک خودش را دارد. این عنوان باید اصلاح شود.

دروازه بان پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم سبک بازی خود را به بازی مستقیم عوض کردن می دهد؟ یادآور شد: من سر تمرین های استقلال نیستم و نمی دانم چه کار می خواهند بکنند ولی اگر همین شکل را حفظ کنند به نتیجه نمی رسند.

دروازه‌بان پیشین استقلال اعتقاد است این تیم در برابر استقلال خوزستان فقط پاس‌های بی‌ارزش ارسال کرده و نتوانسته بر اساس تاکتیک‌هایش اقدام به گلزنی کند. 

طباطبایی راجع به اضافه شدن بازیکنانی مانند امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی به ترکیب استقلال گفت: امید ابراهیمی بازیکن بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری هست. استقلال تیمی است که می تواند حریفان خود را اذیت کند و به یک تیم باکیفیت تبدیل شود ولی این عنوان نیازمند برنامه ریزی و کارهای تاکتیکی است.

واژه های کلیدی: ارسال | برنامه | خوزستان | استقلال | بازیکنان | طباطبایی | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs