اصلى تبریز بازیکن قرارداد گل محمدی بازیکنان

اصلى: تبریز بازیکن قرارداد گل محمدی بازیکنان هواداران هواداران تراکتورسازی قرارداد بازیکنان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با حمایت هواداران، محرومیت را به یک وقت طلایی تبدیل می‌کنیم / گل‌محمدی

یحیی گل‌محمدی سرمربی کلوب تراکتورسازی تبریز اعتقاد است که بحران جدی در این کلوب وجود ندارد و با حمایت هواداران، قرمزهای تبریز می‌توانند فصل خوبی را در مسابقه ها

با حمایت هواداران، محرومیت را به یک وقت طلایی تبدیل می‌کنیم / گل‌محمدی

گل محمدی: با حمایت هواداران، محرومیت را به یک وقت طلایی تبدیل می کنیم

عبارات مهم : تبریز

یحیی گل محمدی سرمربی کلوب تراکتورسازی تبریز اعتقاد است که بحران جدی در این کلوب وجود ندارد و با حمایت هواداران، قرمزهای تبریز می توانند فصل خوبی را در مسابقه های داخلی و آسیایی تجربه کنند.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی راجع به تاخیر در گزینش دستیارانش گفت: روند گزینش دستیاران باید با بررسی و دقت مورد نیاز صورت بگیرد تا در طول فصل از این ناحیه دچار مسئله نشویم و این مسئله ای نیست که با عجله صورت بگیرد.

با حمایت هواداران، محرومیت را به یک وقت طلایی تبدیل می‌کنیم / گل‌محمدی

من هم در این مدت ابتدا بررسی مورد نیاز را در این خصوص داشتم و گزینه های متفاوت را مورد ارزیابی قرار دادم. به طور مثال تاوارس که فصل گذشته در تبریز حضور داشت یکی از گزینه های مورد نظر من بود ولی خودش اعلام کرد که دیگر تمایلی به حضور در تبریز ندارد. بالاخره بعد از انجام مذاکرات مورد نیاز به نتیجه نهایی رسیدیم.

او ادامه داد: امروز قرارداد ۳ نفر از مربیان تیم امضا خواهد شد و در هفته آینده هم اوضاع نفرات دیگر مشخص می شود و تمرینات را با حضور همه اعضای کادر فنی شروع می کنیم.

یحیی گل‌محمدی سرمربی کلوب تراکتورسازی تبریز اعتقاد است که بحران جدی در این کلوب وجود ندارد و با حمایت هواداران، قرمزهای تبریز می‌توانند فصل خوبی را در مسابقه ها

سرمربی تراکتورسازی در خصوص روند تمدید قرارداد بازیکنان این تیم و اهمیت حضور تمامی بازیکنان در تمرینات گفت: طبیعی است که من هم علاقه دارم تمرینات تیم با حضور همه نفرات به صورت کامل شروع شود ولی روند تمدید قرارداد بازیکنان به شکل طبیعی دنبال می شود و این مسئله ای نیست که در چند روز به نتیجه نهایی برسد. اکثر بازیکنان تیم قرارداد دارند و مشکلی در این زمینه نیست. قرارداد چند بازیکن مثل کیانی و محمد نوری هم تمدید شده است و با سایر بازیکنان هم مذاکرات ادامه دارد.

طبیعی است که بازیکنان شرایط مورد نظر و پیشنهاد خودشان را اعلام می کنند ولی کلوب هم نمی تواند هر پیشنهادی را بپذیرد و طبیعتا رقم های پیشنهادی باید منطقی و معقول باشد.

سرمربی تراکتورسازی همچنین گفت: من امیدوارم بازیکنانی که هنوز قرارداد خودشان را تمدید نکرده اند شرایط موجود را درک کنند و با توجه به احساسات و علاقه هواداران همراهی و انعطاف بیشتری داشته باشند تا قراردادها به شکل منطقی تمدید شود و با قدرت کار را شروع کنیم. هوادار در این مقطع انتظار دارد که بازیکن همراهی و تعصب خودش را نشان بدهد. اگر بوفون حاضر شد با یوونتوس در سری بی ایتالیا بازی کند بازیکن امروز تراکتورسازی هم باید نشان بدهد جهت این پیراهن ارزش قائل است.

با حمایت هواداران، محرومیت را به یک وقت طلایی تبدیل می‌کنیم / گل‌محمدی

گل محمدی در خصوص محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن آزاد گفت: به هر حال این مشکلی است که پیش آمده و در دنیا هم سابقه دارد. باشگاهی مثل بارسلونا هم سابقه چنین محرومیتی را داشته یا اتلتیکو مادرید در همین فصل با این مسئله مواجه هست. اگر امکان جذب سه بازیکن آزاد وجود داشت قطعا شرایط بهتر می شد ولی حالا که چنین امکانی هم نیست باید تا نیم فصل صبر کنیم. به هر حال این یک مسئله جدی است که جهت کلوب پیش آمده ولی شرایط بحرانی نیست.

بیشتر بازیکنان تیم در این فصل هم حفظ می شوند و تعدادی بازیکن جوان و با استعداد داریم که می توان به آنها اعتماد کرد. به قول معروف عدو شود باعث خیر اگر خدا خواهد. اگر هواداران تیم حمایت کنند، مطمئن باشید همین مسئله را به یک وقت طلایی تبدیل می کنیم. همین بازیکنان جوان که خیلی از آنها هم بومی هستند و از همین کلوب تراکتورسازی به سطح اول فوتبال رسیده اند می توانند سال ها آینده این تیم را تضمین کنند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی کلوب تراکتورسازی تبریز اعتقاد است که بحران جدی در این کلوب وجود ندارد و با حمایت هواداران، قرمزهای تبریز می‌توانند فصل خوبی را در مسابقه ها

سرمربی سرخ پوشان تبریز در مورد راهکارهایی که جهت جذب بازیکن وجود دارد از جمله جذب بازیکن و انتظار تا ثبت قرارداد در نیم فصل گفت: من این پیشنهاد را هم به دقت بررسی کرده ام و پیش از این حتی مذاکراتی با بعضی از بازیکنان داشتیم ولی طبیعی است که بازیکن هم چنین وضعیتی را نمی پذیرد. کسی حاضر نیست یک نیم فصل بیرون بنشیند تا در نیم فصل جذب تیم شود یا اینکه به تیم دیگری برود و در نیم فصل دوم جهت ما بازی کند.

فراموش نکنید که امسال سال جام جهانی است و بازیکنان می خواهند به خوبی دیده شوند. البته من فکر نمی کنم در این بخش مسئله جدی داشته باشیم. قطعا در نیم فصل می توانیم بازیکنان خوب و مناسبی جهت تیم جذب کنیم. همچنین امکان جذب چهار بازیکن خارجی خواهیم داشت.

با حمایت هواداران، محرومیت را به یک وقت طلایی تبدیل می‌کنیم / گل‌محمدی

گل محمدی در آخر گفت وگویش با سایت کلوب تراکتورسازی اظهار کرد: من به تبریز می روم تا کار را شروع کنم. همچنین تمرینات و بازی های دوستانه تیم آکادمی را از نزدیک زیر نظر می گیرم. تمرینات را با قدرت و با حضور تمام بازیکنان شروع می کنیم. در این بین هواداران نقش خودشان را در این فصل فراموش نکنند و به یاد داشته باشند که باید در روزهای سخت از تیم محبوبشان حمایت کنند.

اگر مسئله محرومیت فیفا جهت تراکتورسازی پیش آمده این هواداران هستند که باید به تیم محبوبشان کمک کنند و نگذارند کمبودی در تیم احساس شود. کلوب با وجود تمام پرسشها به کار خودش ادامه می دهد و اگر متحد و همدل باشیم رسیدن به هر موفقیتی جهت تیم ممکن هست. انتظار من از هوادار این است که در این موقعیت همراه و صبور باشد.

واژه های کلیدی: تبریز | بازیکن | قرارداد | گل محمدی | بازیکنان | هواداران | هواداران | تراکتورسازی | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs